Vy, jako detektivní tým, máte za úkol odhalit, kdo má na svědomí neštěstí na ulici Jatecká v bytě č. 6.

Specifika hry

90-120 minut

U nás se ze hry nesnažíte utéct co nejdříve. Připravili jsme pro Vás zážitek a byli bychom rádi, kdybyste si ho užili co nejvíce. Snažíme se do zdárného konce provést hrou všechny týmy bez ohledu na jejich pokročilost. 

4 místnosti

Ve hře postupně odhalujete tajemství ve čtyřech místnostech. Celkem má hrací plocha cca 60m2.

2-6 hráčů

Hra je určená pro 2-6 hráčů. Víme, jak může být občas těžké dolmluvit termín v početnější skupině. U nás proto dáme prostor i těm méně početným týmům. 

Bezpečnost

Pro vaše vlastní bezpečí hru nedoporučujeme lidem trpícím kardiovaskulárními nemocemi či epilepsií. Mladším 15 let pouze v doprovodu dospělých.


Úroveň napětí

Chceme, aby si naši hru užili i ti méně odvážní. Proto jsem schopni míru napětí do jisté míry uzpůsobit, aby byla podle potřeb dané skupiny. 


Jak na to?

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s "únikovkami" a nevíte, jaké jsou další kroky, tak následujte krátkého průvodce. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na číslo, které naleznete v sekci kontakt.


Vyberte si tým

Naše hra je koncipována pro týmy od 2 do 6 členů. Hru nedoporučujeme mladším 15ti let, lidem trpícím kardiovaskulárními nemocemi či epilepsií. Pro nováčky doporučujeme hrát ve skupině s počtem členů 4-6.

Domluvte si datum a čas

Naše hra je pro Vás otevřená 7 dní v týdnu od 8 do 21 hodin. Podle časových možností členů Vašeho týmu si vyberte nejvhodnější datum a čas. Pro stanovení termínu nahlédněte do našeho rezervačního systému a zjistěte, zda je Váš preferovaný termín volný.

Zarezervujte si Váš zážitek

Poté už jen stačí zarezervovat si požadovaný termín prostřednictvím rezervačního systému a těšit se na hru.