Obnovení provozu únikové hry pro majitele nevyužitých dárkových poukazů. Od zítřka (22.5.2020) obnovujeme provoz únikové hry ovšem pouze pro majitele nevyužitých dárkových poukazů. Provoz aktuálně poběží do 9.7.2020. Prosíme všechny majitele poukazů, aby do tohoto data své poukazy využili. Žádost o rezervaci konkrétního termínu nám pište na email stalose1977@gmail.com. Neodkládejte prosím rezervaci. Pokud se nám na začátku července ozvete, že byste si rádi zahráli, je možné, že naše kapacity již budou plné. Děkujeme za pochopení.

Vy, jako detektivní tým, máte za úkol odhalit, kdo má na svědomí neštěstí na ulici Jatecká v bytě č. 6.

Specifika hry

90-120 minut

U nás se ze hry nesnažíte utéct co nejdříve. Připravili jsme pro Vás zážitek a byli bychom rádi, kdybyste si ho užili co nejvíce. Snažíme se do zdárného konce provést hrou všechny týmy bez ohledu na jejich pokročilost. 

4 místnosti

Ve hře postupně odhalujete tajemství ve čtyřech místnostech. Celkem má hrací plocha cca 60m2.

2-6 hráčů

Hra je určená pro 2-6 hráčů. Víme, jak může být občas těžké dolmluvit termín v početnější skupině. U nás proto dáme prostor i těm méně početným týmům. 

Bezpečnost

Pro vaše vlasní bezpečí hru nedoporučujeme lidem trpícím kardiovaskulárními nemocemi či epilepsií. Mladším 15 let pouze v doprovodu dospělých.


Úroveň napětí

Chceme, aby si naši hru užili i ti méně odvážní. Proto jsem schopni míru napětí do jisté míry uzpůsobit, aby byla podle potřeb dané skupiny. 

Dvě jazykové varianty

Hra je nyní dostupná v českém a anglickém jazyce. Zahrát si tak můžete i se svými kamarády ze zahraničí.


Jak na to?

Pokud nemáte předchozí zkušenosti s "únikovkami" a nevíte, jaké jsou další kroky, tak následujte krátkého průvodce. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na číslo, které naleznete v sekci kontakt.


Vyberte si tým

Naše hra je koncipována pro týmy od 2 do 6 členů. Hru nedoporučujeme mladším 15ti let, lidem trpícím kardiovaskulárními nemocemi či epilepsií. Pro nováčky doporučujeme hrát ve skupině s počtem členů 4-6.

Domluvte si datum a čas

Naše hra je pro Vás otevřená 7 dní v týdnu od 8 do 22 hodin. Podle časových možností členů Vašeho týmu si vyberte nejvhodnější datum a čas. Pro stanovení termínu nahlédněte do našeho rezervačního systému a zjistěte, zda je Váš preferovaný termín volný.

Zarezervujte si Váš zážitek

Poté už jen stačí zarezervovat si požadovaný termín prostřednictvím rezervačního systému a těšit se na hru.