Opět otevíráme od 1.9.2020. Rezervační systém bude k dispozici od 18.8.2020

Vaše zážitky

Budeme vám vděční za názory a případné návrhy na zlepšení. Rádi se prostřednictvím recenzí dozvíme, jaký byl váš dojem ze hry. Váš názor nám pomůže vychytat mouchy a přilákat nové hráče. Recenze můžete psát na níže uvedené stránky. Pokud máte zájem nám sdělit delší či soukromý komentář, použijte email.Děkujeme :)


Níže si můžete přečíst některé ze zážitků hráčů. 

Martina


Už jsem prošla řadou únikových her a byla jsem přesvědčena, že už mě nemůže nic překvapit. U této hry je opak pravdou! Aktuálně nejlepší úniková hra v Brně - velmi dobře propracovaná, prostředí, předměty, atmosféra, hudba (zvuky), vše je naprosto promyšlené do nejmenšího detailu a úžasně vtáhne do děje. Chvílemi jsem se opravdu a nefalšovaně bála :-) Nejedná se jen o bezhlavou honbu za otvíráním zámků, jak je tomu v jiných brněnských únikových hrách... Obdiv autorům, hra jim musela dát opravdu hodně práce. A na výsledek mohou být pyšni!

Romana

Byla to naprostá pecka! Dokonale propracované, uzasne efekty a atmosfera zpusobi, ze jste plne soucasti deje. A to napeti! Uprimne - jit tam jen ve 2 zenach, tak nam cvakaji prdelky. Smekám pred tvurci teto unikovky, pro me TOP v Brne! Opravdu doporucuji!

Lucie


Vynikající zábava plná nečekaných překvapení, ještě dost dlouho po skončení hry jsme se nebyli schopni vrátit do reality.Nový level v únikovkách, doporučujem!

Jana

Sice tato únikovka byla moje úplně první, takže jsem nevěděla, co od her podobného typu čekat. Ovšem to, co jsem zažila, mě naprosto šokovalo. Ještě dobrý týden jsem musela myslet na příběh, na každičký kout v místnostech! Opravdu velmi kvalitně připravené, do detailu promyšlené, úžasná atmosféra! A jo, fakt jsem se bála! 

Gratuluji tvůrcům. Je vidět, že je to jejich dítě, opravdu si na tom dali záležet. Doporučuju!!! 

Vendula


Jedná z nejlepších únikových her v Brně, možná i nejlepší! Skvělý příběh, hra propracovaná, zábavná i děsivá zároveň. Moc jsme si to užily, tvůrcům tleskáme!