S radostí oznamujeme, že od 3.12.2020 máme opět otevřené obě hry a moc se na Vás těšíme. Přijďte s partou přátel, s rodinou, nebo kolegy z práce na Vánoční večírek. Termín si můžete již nyní rezervovat. Tým Útěky.cz


Obnovení provozu únikové hry.

Od 1.9.2020 se obnovuje provoz hry Stalo se 1977 pod novou hlavičkou Útěky.cz. Došlo ke spojení dvou her, které mají dlouhodobě positivní reakce hráčů, byť jsou úplně jiné. Jedna plná efektů, druhá bez jediného elektrického drátku.

Neodkládejte Vaši rezervaci.


Kdo jsme a čím se lišíme?

Jsme milovníci únikových her, kteří se rozhodli vytvořit si jednu podle vlastních představ. Po zkušenostech ze zahraničních Exitgames jsme se do Brna rozhodli přinést trochu jiný koncept těchto únikových her. V čem se lišíme?

Jednou z našich hlavním priorit je  Důraz na prožitek

 

Věnovali jsme velké úsilí tvorbě autentického prostředí, které silně podpoří Váš prožitek ze hry. Úkoly jsou co nejvíce zakomponované do prostředí, aby tento dojem nerušily. 


Nechceme Vás o tuto zábavu ochudit, a proto u nás Nezávodíte s časem.

Připravili jsme pro Vás zážitek a byli bychom rádi, kdybyste si ho užili co nejvíce. Každý tým má jinou dynamiku a my bychom rádi dopřáli plnohodnotný zážitek všem. Každý tým má k dispozici čas 120 minut. Tento časový limit je sám o sobě trošku nadstavený právě proto, abychom měli časovou rezervu i pro pomalejší týmy. Jak s tímto časem naloží záleží pouze na vás.


Jednou z našich prvních inspirací bylo vytvořit hru Bez kombinačních zámků

Přijali jsme výzvu a vytvořili hru, kde nenajdete jediný kombinační či jiný visací zámek. Všechny úkoly jsou zakomponované do děje i prostředí, aby co nejméně narušovaly Váš zážitek ze hry.